Jonas Armstrong

28. července 2010 v 15:26 | Lucy Hood off Sherwood |  Robin Hood
"Jablko z hlavy šípem nesestřelím. Ale strom trefím z docela velké dálky. Tu a tam."
První dítě roku 1981 se v Irsku narodilo v Dublinu prvního ledna jednu minutu po půlnoci a dostalo jméno Jonas. Když mu bylo šest, přestěhovali se s ním rodiče do severozápadní Anglie.
Později se už sám přesídlil do Londýna, kde v roce 2003 úspěšně ukončil studium na Královské akademii dramatických umění. Jeho "zvláštními schopnostmi", získanými na škole, na které je náležitě pyšný, jsou znalost historických tanců a schopnost předstírat boj, tenis nebo hru na kytaru.
Když přišel konkurz na Robina Hooda, měl za sebou jen nějaká divadelní představení a epizodní role v seriálech. "V první epizodě se Robin zdá roztomilý a neomalený, ale to se změní. Je mnohem temnější, je to přece jen vycvičený zabiják," charakterizuje Jonas svého hrdinu.
Přestože se děj seriálu odehrává před mnoha staletími, tvůrci jej učinili tak aktuálním, jak jen to šlo. A nejen děj. "Zelené legíny tu nenajdete. Zbojníci nosí oblečení mnohem modernější. Některé postavy mají dokonce boty od Diesela. Je to cool," libuje si herec.
Nicméně přestože má seriál v domovské Británii velmi slušnou sledovanost a udělal z Jonase televizní hvězdu, ten považuje právě natáčenou třetí sérii za svoji poslední.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama