Postavy podle BBC

31. července 2010 v 14:47 | Lucy Hood off Sherwood |  Postavy
Robin Hood:
Robin je chytrý, idealistický, arogantní ale nesobecký, suše vtipný, hrdinský, nebojácný před autoritou, někdy odporně drzý, ale vždy principální.
Robin pokračuje se svým bojem za spravedlnost v Anglii, která je zkažená chamtivostí, zmrzačená vysokými daněmi, zničená chudobou. Svět se mění a budoucnost země je v sázce.
Robin musí zvýšit svoji snahu a udělat cokoliv jak nejlíp dovede, aby zastavil Šerifův příšerný plán...Ale bude potřebovat Marian a své věrné psance.
Zbraně: speciálně prohnutý luk a meč

Lady Marian:
Krásná, odvážná, impozantní, neústupná, lakavá a odvážná. Marian je odvážný zastánce chudých, stejně jako Robin. Roky zklamání možná rozrušily Marianinu jemnost ale zanechaly nedotčenou její šlechetnost osobnosti a vášnivý smysl pro oddanost svým blízkým.
Kvůli svému otci musí Marian předtírat, že patří spořádaně do Nottinghamu. Robin ji možná chce, ale Anglie ji potřebuje - jako Nočního hlídače.
Zbraně: spona do vlasů ve tvaru dýky, luk, meč a nůž.

sir Guy Gisborne:
Ješitný, brutální, ambiciózní, loajální, praktický, bezcitný, cílevědomý, chlubivý, frustrovaný. Gisborne je sobecký násilník. Jako Šerifova pravá ruka je schopný děsivé krutosti a nepřekonatelného pronásledování z jeho osudu, jen mimo tohoto úsilí po uznání je jeho jedinou nadějí na vykoupení Marian.
Bude Marian přehlížet jeho temné stránky nebo nebo je vůně síly a vliv Šerifa větší než jeho touha po lásce?
Zbraně: meč

Šerif z Nottinghamu:
Bezohledný, chamtivý, zábavný, ctižádostivý, paranoidní, krutý, vypočítavý, manévrování chtějící, nespolehlivý, ne zcela čestný, inteligentní, nervózně strategický.
Pro Šerifa, vládu Nottinghamu, není nic dost dobré. V tajné dohodě s pricem Johnem a Černými rytíři plánuje sesazení krále Richarda, dosazení prince Johna na trůn a rozdělení "nové Anglie".
Zbraně: Gisborne
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama