Duben 2011

Royal wedding

30. dubna 2011 v 12:45 | Archers.lover |  Anglie
Jsou toho plné noviny,každé zprávy podávají informace,otřáslo to Anglií! O čem je řeč ? :) Včera Princ William a Kate Middleton do toho konečně přaštili a jsou manželé.Lépe řečeno Vévoda a Vévodkyně z Cambridge ...

OD té doby,co se William s Kate zasnoubili(v zasnoubení hrál velkou roly,prsten Williamovi matky,princezny Diany), se neřešilo nic jiného.Poté,co oznámili,že se 29. dubna vezmou se řešilo jediné-Co bude mt Kate za šaty a kdo jí je navrhne ? Šaty zůstali utajené až do dne svatby.Žádná svatba (a a ni tá královksá) by se neobešla bez menšího ,,trapasu" =)
Ten nastal u nandavání prstenu na Katin prsteníček.Kate byla nervózní a ta měla nespíše spocené ruce a prstýnek se Williamovi povedl nandat až po pár sekundách snažení


Při skládání slibu věrnosti,Kate vynechala jen to,že bude sévho muže poslouchat.Nebyla první kdo to při královské svatbě vynechal.První byla matka prince Williama,lady Diana.

Královskou svatbu sledovalo po celém světě podle předběžných výsledků celkem 2 miliadry lidí.
České servery ,které svatbu vysílali se občas selkali,protože na interentu sledovalo svatbu před 170 tisíc lidí =)
A ani já jsem si takovou událost nenechala ujít.

Kolem 2 miliadr lidí sledovalo svatbu princezny Diany .Její vlečka měřila neuvěřitelných 7 metrů.

Však nejvíce sledovaný (kolem 2,5 miliadry lidí) byl pohřeb Lady Diany,která tragicky zemřela.

Jestli se počtu sledovaných vyrovná i svatba Kate a Williama se zatm nevím. :) Aby Královna Elizabeth II ,,ladila" s nevěstu ,zvolila žluté šaty se stejně barevným kloboučkem,ve kterém í to celkem slušelo.

Úspěchy RH s autogramy

25. dubna 2011 v 13:15 | Archers.lover |  Autogramy
Po dlouhé době opět Hello :D
Nějak jsem poslední dobou neměla na blog čas,i když jsem furt seděla u počítače :D No nic... přidala jsem po úmorném hledání novou rubriku a to rubriku AUTOGRAMY ! :) Nepůjde jen o podpisy herců z Robina Hooda,ale i tak celkově...Především těch zahraničních herc a zpěváků...
Z Robina Hooda vlastním zatím jen dva ,,úlovky".:) Jde o herce jménem richard Armitage-nebo-li sir Guy Gisborne,kterému jsem dopis s dvěma fotkami posílala někdy na začátku září a podpis mi přišel 11.ledna 2011
A druhý podpis :) Jde o Cliva Standena alias Archera,který mi přišel těsně měsíc po Richardovi...Clivovi jsem dopis posílala tuším někdy v lednu a autogram mi přišel 11 února :)

Komu jsem dále posílala dopisy z RH? Lucy Griffiths,Jonasu Armstrongovi( abych řekla pravdu.Od těchto dvou očekávám odpovědi nejmíň),potom Laře Pulver nebo-li Isabelle a potom Joanne Froggatt alias Kate... :) Tak uvidíme od koho dalšího mi přijde :)
Ale teď ve čtvrtek 28.4. budu(pokud překonám lenost :D) poílat dopisy Kate Middleton,Marilynu Mansonovi,Liv Tyler a fotbalistu Wayneu Rooneymu ;) Tak snad něco vyjde :)Ale včera jsem posílala e-maily těmto :Angelina Jolie,Monika Zoubková,Owen Wilson,Tobey Maquire,Hugh Laurie,Johny Depp,Barbora Špotáková,Lenka Masná a Emma Watson.... :)

Tak doufám,že mi něco přijde :) Bylo toho clekem dost takže... :)
Další várka,kterou budu posílat bude těmto : Lili Cole,Orlando Bloom,Didier Drogba + Fernando Torres,Rach McAdams,Anne Hathaway,MIla Kunis a Pete Wentz... :)

Hned jak něco dorazí dám vědet :)
Zatím... :)

WITH LOVE
YOUR LUCY♥

Robin Hood

22. dubna 2011 v 19:14 | Archers.lover |  Season 1
obrazek 1766

Robin and Marian

21. dubna 2011 v 18:54 | A
Je to krásné :)

P.S.Omlouvám se za kvalitu.Musela jsem to trochu víc roztáhnout :)

Robin Hood season 3

21. dubna 2011 v 18:53 Season 3
Robinova družina ve třetí sérii :)

Abych řekla pravdu,Gsborne se nám ve třetí srii hodil do ,,krásna" stále ho nesnáším,ale třetí série mu sluší :)
Pokud neposloucháte :D
Smrt té,kterou miloval dokázala i to,že mlátí své přátele

1 povídka - Příčina a následek

3. dubna 2011 v 17:16 | Archers.lover |  Povídky RH
První část prvního dílu s názvem Příčina a následek (nebude to celý ;) )

,,Řekni mi kde má tabor Robin Hood" řekl drsným hlasem Gisborne .,,Já nevím,kde má tábor Robin Hood " řekla s klidem Lucy a hned jednu schytala.,,Takže ještě jednou.Řekni mi,kde má tábor Robin Hood" zkusil ještě jednou.Lucy se mu podívala do očí a znovu řekla :,,Já nevím,kde má tábor Robin Hood".Další rána .,,Nebylo by lepší z ní něco dostat a a ž potom jí zlomit čelist?" zeptal se šerif,který přišel s tichými kroky.
,,Ta nic nepoví "řekl naštvaný Gisborne. ,,To by si se divil" hodil potouchlý úsměv na Lucy:,,Někdo s ní chce mluvit.Tak jí přivěd do Velké síně" řekl zadumaně šerif a odešel.
Gisborne si počkal,až se za ním zavřeli dveře a vrazil Lucy další ránu.Ta se pousmála:,,Pamatuj si Gisborne!Robin se vrátí a pomstí se! Za to,že jsi zabil Marian,za to,že jsi hnusnej odpornej vrah!" Guy se zasmál a vrazil Lucy takovou ránu,že druhou schytala o mříže cely a přišla o vědomí.

**********

Když se probrala,Gisborne po ní čapnul:,,Někdo by tě rád poznal." Lucy si znechucením prskla:,,Pokud je jako ty,tak nám Bůh pomáhej!" Gisborne jí vrazil:,,Ty sis stále neuvědomila to,že s Hoodem sami celou Anglii nezachráníte?" Lucy se zasmála :,,Nejsme sami.Je nás sedm nebo osm".S těmito sloy vstoupila do Velké síně.

Jakmile tam došla,zaujal jí chlápek,který seděl na šerifově místě. Šerif se chlápkovi uklonil a řekl :,,Princi Johne,budoucí králi.To je ona.Manželka Robina Hooda".Princ John si Lucy změřil pohledem:,,Ona?Takový Andílek ? Tomu nevěřím!"
Lucy dostala nápad,jak by z tohoto všeho mohla vyváznout živá.Proto řekla :,,Ano,byla jsem manželkou Robina Hooda!"

,,Ano,Ano...Robin Hood"zamyslel se princ John :,,Miluješ ho?" ,,Jsem věrná někomu jinému " odpověděla jakoby nic .,,Šerifovi?" zkusil.,,Černým rytířům" odpověděla mu...

Game... ;) ♥

3. dubna 2011 v 13:40 | Archers.lover |  Ostatní
Hello my dear =)
Vlastně jsem přišla s takovým nápadem :) Skoro na každém třetím blogu o Robinu Hoodovi se hraje takzvaná :,,RPG hra" Samozřejmě blogy,nakterých se to hraje jsou dokonale vymakané to po mě nemůžete chtít :D Tak mě napdalo,že bych sem po nějakém čase vždycky napsala nějaký kousek děje a vy (plus já :D) ste psali do komentářů jakoby ten příběh či jak to nazvat :) Takže pokud chcete Můžeme rovnou začít :)


Robin si tiše vykračuje po lese s lukem a připraveným šípem ,jelikož slyšel jakoby rachot brnění strážných.Když už si myslí,že se mu to jen zdálo,srazí se s celkem mladou,pohlednou,na pohled drobnou dívenkou.Jamile ho dívka sptří vytáhne svůj meč a namíří ho na něj.
Robin se pobaveně zasměje :,, Neboj se.Nic ti neudělám.. Jsem..." ,,Robin Hood" skočí mu do řeči dívka :,,Já vím. Ten egoista co si myslí,ž zachrání Anglii..",,Nebudeš ty od šerifa?" řekl nedůvěřivě Robin :,,Oblečení by na to odpovídalo..A o se podívejme... štouchnul šípem do plného měšce,který měla přivázaný okolo pasu :,,A peněz to má jak šlupek.Tak to si je vezmu.Pro chudé"
Dívenka ustoupila krok dozadu,rptože věděla,že to s mečem neumí a jen se chvástá. ,,Smím znát alespon tvé jméno?"řekl s úsměvem Robin:,,Ty mé znáš a já tvé ne.Není to fér " ,,Nemusíš vědet všechno,ale pokud tě to tak moc zajímá ... Jsem... Lucy.A teď..uhni" vrazila do něj .."