Game... ;) ♥

3. dubna 2011 v 13:40 | Archers.lover |  Ostatní
Hello my dear =)
Vlastně jsem přišla s takovým nápadem :) Skoro na každém třetím blogu o Robinu Hoodovi se hraje takzvaná :,,RPG hra" Samozřejmě blogy,nakterých se to hraje jsou dokonale vymakané to po mě nemůžete chtít :D Tak mě napdalo,že bych sem po nějakém čase vždycky napsala nějaký kousek děje a vy (plus já :D) ste psali do komentářů jakoby ten příběh či jak to nazvat :) Takže pokud chcete Můžeme rovnou začít :)


Robin si tiše vykračuje po lese s lukem a připraveným šípem ,jelikož slyšel jakoby rachot brnění strážných.Když už si myslí,že se mu to jen zdálo,srazí se s celkem mladou,pohlednou,na pohled drobnou dívenkou.Jamile ho dívka sptří vytáhne svůj meč a namíří ho na něj.
Robin se pobaveně zasměje :,, Neboj se.Nic ti neudělám.. Jsem..." ,,Robin Hood" skočí mu do řeči dívka :,,Já vím. Ten egoista co si myslí,ž zachrání Anglii..",,Nebudeš ty od šerifa?" řekl nedůvěřivě Robin :,,Oblečení by na to odpovídalo..A o se podívejme... štouchnul šípem do plného měšce,který měla přivázaný okolo pasu :,,A peněz to má jak šlupek.Tak to si je vezmu.Pro chudé"
Dívenka ustoupila krok dozadu,rptože věděla,že to s mečem neumí a jen se chvástá. ,,Smím znát alespon tvé jméno?"řekl s úsměvem Robin:,,Ty mé znáš a já tvé ne.Není to fér " ,,Nemusíš vědet všechno,ale pokud tě to tak moc zajímá ... Jsem... Lucy.A teď..uhni" vrazila do něj .."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Archers lover(správce) Archers lover(správce) | E-mail | Web | 3. dubna 2011 v 14:42 | Reagovat

Jen také info ;)
Pravidla najdete na této stránce tak se na ní prosím podívejte ;)
http://robinhoodandladymarianbook.blog.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama