Royal wedding

30. dubna 2011 v 12:45 | Archers.lover |  Anglie
Jsou toho plné noviny,každé zprávy podávají informace,otřáslo to Anglií! O čem je řeč ? :) Včera Princ William a Kate Middleton do toho konečně přaštili a jsou manželé.Lépe řečeno Vévoda a Vévodkyně z Cambridge ...

OD té doby,co se William s Kate zasnoubili(v zasnoubení hrál velkou roly,prsten Williamovi matky,princezny Diany), se neřešilo nic jiného.Poté,co oznámili,že se 29. dubna vezmou se řešilo jediné-Co bude mt Kate za šaty a kdo jí je navrhne ? Šaty zůstali utajené až do dne svatby.Žádná svatba (a a ni tá královksá) by se neobešla bez menšího ,,trapasu" =)
Ten nastal u nandavání prstenu na Katin prsteníček.Kate byla nervózní a ta měla nespíše spocené ruce a prstýnek se Williamovi povedl nandat až po pár sekundách snažení


Při skládání slibu věrnosti,Kate vynechala jen to,že bude sévho muže poslouchat.Nebyla první kdo to při královské svatbě vynechal.První byla matka prince Williama,lady Diana.

Královskou svatbu sledovalo po celém světě podle předběžných výsledků celkem 2 miliadry lidí.
České servery ,které svatbu vysílali se občas selkali,protože na interentu sledovalo svatbu před 170 tisíc lidí =)
A ani já jsem si takovou událost nenechala ujít.

Kolem 2 miliadr lidí sledovalo svatbu princezny Diany .Její vlečka měřila neuvěřitelných 7 metrů.

Však nejvíce sledovaný (kolem 2,5 miliadry lidí) byl pohřeb Lady Diany,která tragicky zemřela.

Jestli se počtu sledovaných vyrovná i svatba Kate a Williama se zatm nevím. :) Aby Královna Elizabeth II ,,ladila" s nevěstu ,zvolila žluté šaty se stejně barevným kloboučkem,ve kterém í to celkem slušelo.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama