Něco o 3.sérii

16. srpna 2011 v 15:44 | Lucy Abandonment |  The Vampire Diaries

Další šťavnaté informace k 3. sérii


Julie Plec, Kevin Williamson a tým scénáristů se právě vrátili do místnosti scénáristů v Atlantě, kde připravují děj 3 série. Na co se budeme moci těšit? Budeme dále zkoumat historii původní upíří rodiny, dočkáme se nějakého toho flashbacku až do roku 1000 a konečně se bude něco dít v "Delena" vztahu.

Když obě, jak Vicki tak Anna, jsou dosud považovány za "mrtvé", jejich nečekané objevení během finále Vampire Diaries, vyvolalo spoustu otázek. Dokáže je vidět jen Jeremy? Je důležité, že obě jeho bývalé přítelkyně byli upíři? Uvidíme další zesnulé? Proč se vůbec vrátili? Na tyto a jiné otázky odpovídala výkonná producentka Julie Plec při interview s TVGuide.com.

Kdy a proč jste se rozhodli přivést Annu (Malese Jow) a Vicki (Kayla Ewell) zpět?
Julie Plec: Na začátku sezóny jsme začali mluvit o tom, jak by bylo fajn, přivést zpátky některé oblíbené postavy. Když jsme začali přemýšlet o tom, co s Jeremym (Steven R. McQueen) v průběhu této série, a jak ho ovlivní finále, napadla nás myšlenka, že by mohl vidět lidi ze své minulosti, protože byl navrácen zpět k životu. Rozhodnutí o vrácení Vicki zpět byl okamžitý, neboť Kaylu bylo tak snadné si oblíbit a bylu zničující se s ní rozloučit. Anna měla obrovskou fanouškovskou základnu a publikum bylo pobouřeno, že jsme měli tu odvahu ji zabít a tak máme možnost jí dát nový příběh. A to je teprve začátek


Kdy se dozvíme, co znamená, že Jeremy vidí mrtvé lidi?
Plec: Dostane to smysl hned v první nebo druhé epizodě - co představují a odkud přicházejí. Jak se budeme hlouběji dostávat do sezóny, začneme chápat, že mají kompas a mají svůj vlastní plán. Budete muset počkat a uvidíme, zda je to ďábelský hlavní plán, ale myslím, že v okamžiku, kdy máte nějaké nadpřirozené bytosti v Mystic Falls, vždy bude někdo v ohrožení. Otázka zní: kdo se vám líbí víc-nadpřirozené bytosti či prostí lidé?

Co znamená návrat Jeremyho bývalých lásek pro jeho současnou přítelkyni Bonnie (Katerina Graham)?
Plec: Je to báječný dvojí význam toho, co řekli čarodějnice Bonnie. Že zde budou následky. Šla proti řádu přírody (aby zachránila Jeremyho) a teď jsou zde samozřejmě nadpřirozené následky, ale i emocionální. Tyhle dvě dívky Jeremy hluboce hluboce miloval. Bonnie je hezká a vřelý a má s ní nový,krásný a zdravý vztah a nevyhnutelně je to vždy právě zdravý vztah, který je testován, když se bývalky vrátí.


Finále mělo další zásadní moment: polibek mezi Damonem (Ian Somerhalder) a Elenou (Nina Dobrev). Neváhali jste dát "Delena" fanouškům tuto chvíli příliš brzy?
Plec: Cítili jsme, že to bylo něco, co je třeba se stát před koncem Damonovi dějové linie pro danou sezónu. Celá jeho cesta spočívala v tom, že "já tě nejsem hoden" a na konci série, když umírá, mu Elena řekne: "Ano, jsi. Jsi hoden" A ukázala mu to v podobě nevinného polibku a řekla mu, že ho má ráda, jaký je, a že není třeba, aby se kvůli ní měnil. Samozřejmě, že v jejich světě, se na konci každé cesty otevřou nové dveře pro spoustu drama.
Jak se to bude řešit příští sérii?
Plec: Existuje mnoho složitých pocitů spojené s tímto okamžikem. Největší je, že Stefan zachraňoval Damonův život, zatímco Damon se přiznává svou lásku bratrově přítelkyni. S tím je spojen pocit povinnosti a viny, ale Damon dělá, co se Damonovi dělat chce. A teď, je Elenin přítel pryč, možná mrtvý a Damon je tady jako přítel a snaží se jí pomoct zachránit Stefana. Může se stát cokoliv.

Vrátí se Stefan na Eleniny 18. narozeniny?
Plec: Ze začátku, nikdo o něm od té doby neslyšel, nikdo ho viděli a ani diváci nebudou vědět, kde byl a co dělal, což bude dost překvapivé. Jeden z menší větší chvíle v epizodě je, když Damon přemýšlí, co má dát Eleně k narozeninám, a jestli se náhodou při foukání svíček z dortu neobjeví Stefan.

Nadcházející série nese podtitul "Rok Původních (the Originals)".
Plec: Na začátku uvidíme pěkné záblesky z minulosti z doby, kdy byl Stefan skutečný rozparovač. Podíváme se jaký byl a jak si získal svou pověst, že ho Klaus chce jako svého parťáka. A jakmile se dostaneme k další kapitole během pozdního podzimu či brzké zimy, hlouběji se ponoříme do historie původní rodiny a vrátíme se až do flashbacků přibližně z roku 1000. Odvyprávíme celý příběh jejich vzniku, odkud Klaus pochází, proč je takový, jaký je a proč tak zoufale potřebuje terapii nebo objetí.

Vrátí se Elijah (Daniel Gillies)?
Plec: Ano. Nemůžu žít ve světě, v němž Daniel Gillies není, nějakým způsobem, součástí. Rozhodně ho hodlám vrátit.

2. série posadila laťku celkem vysoko, jak hodláte v další sérii zvýšit sázky?
Plec: Sázky jsou už od začátku vysoko, protože máme dobrého bratra v zajetí Klausova vlivu a vlastních démonů, a tak se chystáme sledovat jak se náš hrdina řítí dolů po velmi tmavé silnici - a to nebude zdaleka vše. Pak tu máte postavu, která vidí lidi ze své minulosti a existuje spousta dveří, které by jsme mohli otevřít, protože máme mnoho lidí z minulosti, kteří nebyly nutně tak milý. Posouváme všechny naše vztahy na další úroveň. Nechali jsme Caroline a Tyler, aby si nebyli úplně jistí, kde spolu vzájemně stojí. Tyler se smířit sám se sebou a nyní budeme mít možnost vidět, co to pro něj znamená žít v tomto městě, v jeho rodině a jeho vztahu a přátelství s Caroline. Mám pocit, že je víc příležitostí v této sezóně než co jsme měli v prvních dvou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama